logo
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
تماس ۲۲۳۹۴۴۰۵ - ۰۹۱۲۳۰۷۳۸۴۷
info@rs-ecohome.com

درباره ما

استودیو معماری آر-اس اکو هوم فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر در سال ۱۳۹۲ آغاز نمود. هدف اصلی این شرکت، بالا بردن کیفیت زندگی و فضای زیستی مطابق با الگوهای محیط زیست (خانه های پایدار - اکوهوم) برای اقشار علامند به این رشته است. کارشناسان ما با بررسی محیط ها شما و روانشناسی رنگ ها توانسته اند تا مشتریان خود را راضی نگه داشته و همواره همکاری داشته باشند.

فعالیت های ما

ایده پردازی

مرحله ایده پردازی یا همان فاز صفر معماری شامل مطالعات معماری می باشد. در فار صفر معماری شناخت نسبت به منطقه و آیتم هایی مانند اقلیم منطقه، شرایط معماری منطقه، ضوابط و قوانین، چارچوب ها و استاندارد ها همچنین بررسی دقیق مسائل مربوط به مهندسی خاک از قبیل آزمایش خاک و... مدنظر قرار می گیرد که بسیار حائز اهمیت است .

طراحی

بخش طراحی یا همان فاز یک و دو می باشد که در این بخش کلیه اطلاعات بدست آمده در فاز صفر معماری پیاده سازی می شوند و در قالب طرح های معماری و نقشه های اولیه معماری، و درنهایت طراحی های سه بعدی (ارائه رندرهای تک فریم ، انیمیشن و واقعیت مجازی) نامگذاری می شوند. کلیه پلان های طراحی معماری در فاز طراحی با کارفرما به بحث و تبادل نظر گذاشته می شود و در صورت نیاز تغییرات لازم بر آنها اعمال میگردد و خروجی مشترک این تبادل نظر جهت اخذ مجوزهای لازم برای مرحله اجرای پروژه به مراکز صدور مجوز ارسال می شود .

اجرا

فاز اجرایی بعد از تایید کارفرما روی طرحهای نهایی شده طرفین می باشد که خود شامل مراحل مختلفی است از جمله زیرسازی سازی ، لوله کشی ، برقکاری شاسی کشی ، گچکاری ، بنایی و ... بسته به نوع پروژه (معماری داخلی ، نما و معماری منظر).

تامین کالا

این بخش جهت تسهیل در روند کار اجرایی کارفرما از طرف استودیو آر-اس اکو هوم پیش بینی شده که عهده دار تامین کالاهای ساختمانی (ترجیحا کالاهای منطبق با محیط زیست) می باشد و درصورت تمایل کارفرما کلیه موارد مورد نیازپروژه بموازات اجرا در بخش تامین میگردد .

با حفاظت از طبیعت عمر خود را طولانی کنیم .

ساناتوسعه